slider

Strona Główna

Aktualności

 • Partnerstwo z firmą ENDIAN

  Endian to producent rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieciowego ale przede wszystkim urządzeń UTM. Unified Threat Management to systemy, które zapewniają zestaw wielu narzędzi zabezpieczających zintegrowanych w jedno urządzenie. W takim rozwiązaniu znajdziemy np. firewall, system antywirusowy, antyspamowy, systemem wykrywania i blokowania intruzów IPS, systemy kontrolowania treści oraz inne. Zastosowanie rozwiązań UTM wpływa znacząco na podniesienie bezpieczeństwa sieci, zasobów informatycznych oraz aplikacji w firmie.


 • Modernizacja i wdrożenie systemu sieciowego

  Dla jednej z krakowskich instytucji kulturalnych wykonaliśmy modernizację serwerowni oraz wdrożyliśmy nowy system sieciowy oparty o rozwiązania firmy CISCO. W ramach wdrożenia zmodernizowaliśmy styk z Internetem oraz rdzeń sieci.


 • Microsoft Windows Server - Migracja

  Z powodzeniem zakończyliśmy proces migracji kontrolera domeny z Microsoft Windows 2003 Server do najnowszego produktu Microsoft Windows 2012 Server.


 • System backupowy

  Na zlecenie jednego z krakowskich muzeów wdrożyliśmy system backup'u z wykorzystaniem NAS (Network Attached Storage) firmy QNAP


 • Wdrożenia F-SECURE

  Zakończyliśmy wdrożenia systemów antywirusowych F-Secure. Wszystkie instalacje zostały wykonane w oparciu o systemu centralnego zarządzania. Łączna ilość zainstalowanych końcówek to 124 w skład których wchodziły - F-Secure Server Security, F-Secure Anty-Virus, F-Secure Client Security.


 • Zostaliśmy partnerem F-SECURE.

  Dzięki nawiązaniu współpracy w naszej ofercie pojawiło się wiele produktów z zakresu bezpieczeństwa informatycznego.


 • WDROŻENIE SYSTEMU PŁATNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU - Crown Piast Hotel Kraków

  Na zlecenie Hotelu Piast w Krakowie nasza firma wdrożyła system płatnego dostępu do Internetu w oparciu o sieć przewodową jak również bezprzewodową sieć Wi-Fi.


 • WDROŻENIE NOWEGO SYSTEMU BIUROWEGO WRAZ Z MIGRACJĄ UŻYTKOWNIKÓW

  Safetec Kraków na zlecenie firmy ELEKTROTERMIA SP. Z O.O. wdrożył i uruchomił system biurowy oparty o usługę Active Directory wraz z migracją użytkowników oraz przeniesieniem danych. W ramach wdrożenia stworzyliśmy nową infrastrukturę sieciową opartą o urządzenia firmy Cisco.


 • WDROŻENIE SYSTEMU PŁATNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU - Grand Hotel Kraków

  Na zlecenie Hotelu Grand w Krakowie wdrożyliśmy system płatnego dostępu do Internetu w oparciu o sieć przewodową jak również bezprzewodową sieć Wi-Fi.


 • NOWY SERWIS WWW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W KRAKOWIE

  Nasze kolejne osiągnięcie. Na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Krakowie firma Safetec wykonała nowy serwis www wraz z projektem graficznym oraz wersją mobilną.


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisz Wypisz    akceptuję regulamin