slider

O firmie

O firmie Safetec
 

SAFETEC to firma zajmująca się kompleksową obsługą informatyczną. Oferujemy zarówno wybrane, pojedyncze  usługi, jak i pełną opiekę informatyczną. Z powodzeniem obsługujemy duże oraz mniejsze podmioty, wymagające szybkiego i niezawodnego wsparcia technicznego. Firma rozpoczęła swą działalność w oparciu o doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej na rzecz dużych podmiotów gospodarczych oraz zdobytych wówczas kontaktów.

Celem naszej firmy jest uzyskanie jak najwyższej satysfakcji wśród klientów z wykonywanych przez nas usług oraz z dostarczanych rozwiązań. Poprzez profesjonalną obsługę staramy się osiągnąć jak najwyższą jakość. Inwestujemy w zdobywanie specjalistycznej wiedzy regularnie współpracując z firmami oraz osobami mającymi ogromne doświadczenie w różnych specjalizacjach, dzięki czemu  systematycznie poszerzamy zakres świadczonych usług.

Klient oraz jego potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego też bazując na ciągłym doskonaleniu naszej wiedzy i umiejętnościach, elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia , dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu. W naszym przekonaniu nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. 


Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem
Zespół SAFETEC