slider

Projekty, wdrożenia, profesjonalny konsulting

Projekty, wdrożenia, profesjonalny konsulting Safetec
Firma SAFETEC stara się zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę dlatego dodatkowo w swojej ofercie posiada szereg profesjonalnych usług:

konsulting, projekty, wdrożenia

Konsultacje techniczne

– na etapie przedwdrożeniowym nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatne profesjonalne konsultacje niezależnie od skali rozwiązania. Celem konsultacji technicznych jest zapoznanie się z wymaganiami stawianymi przed nowym systemem lub urządzeniem oraz zaproponowanie najbardziej dopasowanego rozwiązania, które spełni oczekiwania Klienta.
konsulting, projekty, wdrożenia

Wdrożenia

– niezależnie o złożoności rozwiązania oferujemy wraz z dostawą urządzeń i rozwiązań profesjonalne wdrożenie. Wdrożenie może zostać dokonane w dogodnych dla Klienta terminach, w porach nie kolidujących z bieżącą pracą przedsiębiorstwa tj. pory wieczorne i nocne oraz weekendy.
Projekty, wdrożenia, profesjonalny konsulting

Projekty techniczne

– w przypadku bardziej złożonych rozwiązań konieczne może być przygotowanie projektu technicznego, który jest podstawą do przeprowadzenia udanego wdrożenia. Projekt zawiera szczegółowe informacje techniczne tj. konfiguracje, wymagania dotyczące zasilania urządzeń oraz inne ważne dane dzięki, którym wdrożenie może przebiec sprawnie.